Soutěž v simulační hře Unisim – celostátní kolo

V měsíci březnu 2018 se žáci 4. L zapojili do internetové soutěže v simulační manažerské hře Unisim. V konkurenci zhruba 50 týmů z celé republiky se do finále probojoval tým naší školy Dvě Kačky ve složení Kateřina Ďurišová a Kateřina Měšťanová.

V celostátním finále online simulace Unisim ve verzi Trh cestovních kanceláří s názvem Vybuduj úspěšnou firmu, které se konalo ve dnech 18. a 19. 4. 2018 v Plzni. Ve dvoudenním finále studenti na platformě simulační hry intenzivně řídili své firmy, analyzovali a segmentovali trh, vytvářeli produkty, budovali prodejní kanály, připravovali marketingové kampaně, optimalizovali své firemní financování…, a to vše za účelem maximalizace rentability firmy. Náš tým až do předposledního kola vedl, bohužel v posledním kole vítězný tým zvolil lepší taktický krok ve financování a tak náš tým Dvě Kačky získal krásné druhé místo.

Oběma žákyním upřímně blahopřejeme k vynikajícímu umístnění v celostátní soutěži a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Odkaz: unisim.cz/soutez-ss/

Diplom


www.kraj-jihocesky.cz www.auritus.cz www.unium.cz www.tabor.cz www.csicr.cz www.naerasmusplus.cz
www.msmt.cz www.nuov.cz www.infoabsolvent.cz www.primat.cz www.novamaturita.cz  
www.vejska.cz www.mladiinfo.cz